Ринопластика зірок

«Досконалості немає меж» – зовсім не девіз голлівудських зірок, що осліплюють простих смертних своєю красою в кіно, на сцені або «оскарівських» килимових доріжках. Пластична операція для них – буденне явище. Фінанси і зв'язку дозволяють їм звернутися до будь-якого лікаря, незалежно від його місця розташування і цінника. Але зоряні хірурги працюють без фанатизму і слідують золотому правилу – залишати у зовнішності якусь родзинку і створювати видимість «нетронутости» скальпелем. Особливо це стосується ринопластики: саме з цієї причини носи багатьох актрис, співачок, манекенниць і телеведучих досі викликають у обивателів гарячі суперечки і сумніви в дусі «а чи було втручання?».

На жаль, серед вітчизняних хірургів лише одиниці здатні похвалитися подібною ступенем майстерності. Досить часто російські лікарі відверто «заграються» у спробах зробити ляльковий ніс на масивному особі або повністю позбавити друге природності, створивши своєрідний «штамп».

У цій статті ми надихнемося роботами відомих хірургів і спробуємо розібратися, які саме маніпуляції вони проробляли в процесі виконання ринопластики знаменитостям. А коментарі дасть наш експерт – Владислав Григорянц.

Анжеліна Джолі

Ніс Анжеліни Джолі – один з найбільш «спірних». Деякі шанувальники досі вірять, що він зменшився на тлі типового вікового загострення рис обличчя, інші наполягають, що це сталося з-за загального схуднення, хоча такі метаморфози малоймовірні з медичної точки зору. Сама кінематографічна діва відмовчується на цей рахунок.

Владислав Григорянц: «Анжеліна перенесла ринопластику, причому сталося це в «переломний» для її загального стилю і способу момент – в кінці 90-х, коли вона завойовувала статус секс-символу. Судячи з зовнішніх змін, хірург Джолі звузив спинку і трохи пропрацював кінчик, в результаті чого ніс став більш витонченим і точеним. Про повторних операціях судити не беруся – радикальних трансформацій ніс актриси більше не зазнавав, а решта, швидше, заслуга грамотних візажистів»

Меган Фокс

Меган Фокс частково відверта з фанатами з приводу своїх пристрастей до косметології та пластичної хірургії, хоча і не розкриває карти повністю – багато операції залишаються під питанням. Правда, видозміна носа актриси очевидно практично для всіх: багато людей усвідомлюють навіть те, що ринопластика здійснювалася двічі або тричі.

Владислав Григорянц: «Дійсно, Меган перенесла кілька пластичних операцій по зміні форми носа. Якщо дивитися на фотографічну хронологію зоряної кар'єри актриси, можна помітити, що в 2007 році вона зробила ринопластику щодо усунення горбинки носа. Сам же він зберіг природну форму, але в 2009 актрисі «відточили» кінчик – звузили його, додали симетричності і усунули роздвоєння хряща. Таким чином, можна зробити висновок: Меган вдавалася і до повної ринопластики, і до ринопластики кінчика носа в різний час»

Сара Джессіка Паркер

Сара Джессіка Паркер завзято відстоює природність своєї краси і стверджує, що ніколи не вдавалася до послуг пластичних хірургів. Тим не менш, в якийсь момент вигляд актриси значно змінився в кращу сторону, і навіть найвідданіші фанати пов'язали це з зменшенням розміру носа. Лукавить Сара?

Владислав Григорянц: «Ймовірно, Сара Джессіка Паркер дійсно перенесла «ювелірну» ринопластику. Хірург виконав дуже делікатну остеотомію в області перенісся, трохи звузив спинку і вкоротив кінчик носа. Актрисі пощастило: віртуозність її лікаря дозволяє їй приховувати факт операції від громадськості і пишатися тим, що індивідуальність особи була збережена, а не грубо порушена»

Дженніфер Еністон

Дженніфер Еністон – етнічна гречанка з відповідними національними особливостями. Актриса прославилася ще в підлітковому віці – як раз в той період, для якого характерний «бум» зростання носа. Підкоривши мільйони сердець у всьому світі своєю чарівністю, Еністон все ж таки зважилася на ринопластику. Сама зірка запевняє, що звернулася до операції суто за показаннями. Стверджувати протилежне ми не вправі, але з тим, що ніс актриси зазнав і естетичні зміни, погодяться практично всі.

Владислав Григорянц: «Дженніфер виконали якісну ринопластику, що зберегла персональні зовнішні особливості. Що стосується технічної частини», мала місце остеотомія горбинки, корекція бічних скатів латеральних хрящів, акуратне звуження кінчика носа. До операції у Дженніфер була помітна легка кривизна спинки носа, тому, можливо, в минулому стався перелом. І ринопластика дійсно виконувалася для відновлення нормального дихання. Але чисто «художніх» змін теж не можна заперечувати»

Ешлі Сімпсон

На світанку кар'єри ніс Ешлі Сімпсон відрізнявся усіма поширеними вадами – горбинкою, опущеним роздвоєним кінчиком, загальною масивністю і «вагою». Зараз ніс актриси і співачки наближений до канону, хоча від «оригіналу» не залишилося і сліду. Як і інші знаменитості, Ешлі воліє уникати прямих відповідей на питання про ринопластики.

Владислав Григорянц: «Ніс Ешлі Сімпсон зазнав кількох операціях. Перше перетворення сталося завдяки класичній остеотомії, яка усунула горбочок і загальну крупність. Однак після першої ринопластики у дівчини залишився довгий і опущений кінчик носа. Потім вона вдалася до другої, вже ізольованою операції, остаточно змінила ніс – у Голлівуді це поширена практика: виконувати ринопластику в два або три етапи, щоб досягти оптимального ефекту з урахуванням специфіки загоєння»

Скарлетт Йоханссон

Скарлетт Йоханссон – прихильниця пластики. Проте зірка стверджує, що вдасться до подібних послуг лише коли постаріє. На натяки журналістів про корекцію носа вона відповідає недвозначно: «Що ви, яка ще ринопластика?!». Втім, і прихильники, і супротивники усвідомлять, що актриса хитрує – її типовий ніс «картоплею» перетворився в рівний, тонкий і красивий зовсім не сам собою.

Владислав Григорянц: «Скарлетт Йоханссон робила ринопластику кінчика носа, що видно неозброєним оком. Спинка носа у актриси рівна і не дуже широка, тому комплексна ринопластика навряд чи мала місце. Але хірург актриси відмінно попрацював з хрящами і м'якими тканинами, що і зробило обличчя більш гармонійним, пропорційним і витонченим»

Холлі Беррі

До ринопластики Холлі Беррі відносилася до категорії «просто симпатичних» актрис. Саме змінився ніс зробив з неї справжню діву, обожненої мільйонами чоловіків у всьому світі. Сама Беррі не заперечує виконаної пластики – надто очевидні зовнішні модифікації.

Владислав Григорянц: «Холлі Беррі вдавалася до ринопластики щодо звуження спинки і кінчика носа. Це – типовий варіант для актрис афроамериканського походження, оскільки їх дефекти носа схожі між собою. Аналогічну операцію проводили Тайре Бенкс, Джанет Джексон та багатьом іншим»

Захоплення – чесна емоція, якої заслуговують роботи західних ринопластов. Дивлячись на плоди їх праці, можна зрозуміти, чому «багатим і знаменитим» вдається десятками років приховувати факт виконаної ринопластики. І російські хірурги неодмінно повинні брати з голлівудських «маестро» приклад!

Читай також: