Профілактика карієсу

----- Стаття розміщена на правах реклами -----

Карієс – це руйнування твердих тканин зуба. Виникає карієс з-за шкідливого впливу бактерій зубного нальоту, тобто по суті з-за недостатньо якісної гігієни порожнини рота. Карієс заподіює біль, і в результаті може перерости в пульпіт, періодонтит, а потім і до поразок тканин щелепи. Загалом, карієс, безсумнівно, потребує лікування, проте набагато простіше його попередити – тим більше, що заходи профілактики, які підібрав для вас стоматологічний портал 32top.ru дуже прості.

Основні заходи профілактики карієсу

Для профілактики карієсу у домашніх умовах ви можете робити дві основні речі – як можна більш ретельно чистити зуби і намагатися їсти менше солодкого. Однак навіть якісна чистка зубів, як показують дослідження вчених, не видаляє весь зубний наліт. Тому без допомоги стоматологів вам ніяк не обійтися.

Професійна гігієна

Основний захід профілактики карієсу, яке виконується в стоматології – це професійна чистка зубів. В ході професійного чищення із зубів видаляється весь зубний наліт і камінь, і в підсумку зуби стають гладкими і більш світлими, і карієс їм вже не страшний. Відвідувати професійну чистку стоматологи рекомендують кілька разів на рік. Професійна гігієна порожнини рота сьогодні здійснюється за допомогою ультразвуку, лазера або водно-абразивному струмені.

Профілактичні огляди

Як правило, професійну гігієну порожнини рота люди роблять в ході профілактичних оглядів. Профілактичний огляд – це регулярний захід, під час якого лікар ретельно оглядає вашу порожнину рота і зауважує захворювання на початковій стадії. Той же карієс, приміром, у ході такого огляду можна виявити ще на стадії плями, коли він легко лікується без препарування.

Навчання гігієні порожнини рота

В обов'язки стоматологів входить не тільки лікування карієсу. Стоматолог також може навчити вас правильної техніки чищення зубів. Ви можете здивуватися, але насправді практично всі чистять зуби неправильно. Стоматолог вкаже вам на помилки і покаже на прикладі, як потрібно правильно використовувати зубну щітку, щоб видаляти наліт по максимуму.
Всі ці заходи, якщо вони будуть регулярними, дозволять вам назавжди забути не тільки про карієс, але і про проблеми з яснами, і взагалі про будь-яких стоматологічних захворюваннях.
Дізнатися більш детальну інформацію про лікарів і клініках в Москві, а також підібрати фахівця ви зможете на стоматологічному порталі www.32top.ru

----- Стаття розміщена на правах реклами -----

Читай також: