Полірування волосся

Про довгих і розкішних волоссі мріє, мабуть, кожна представниця прекрасної статі. На жаль, але з-за частих фарбувань, хімічної завивки, постійних укладання феном волосся стають сухими, втрачають природну захисну мастило, в результаті з'являються посічені кінчики. Позбутися такої проблеми складно. Професійні засоби найчастіше спрямовані на профілактику та попередження такого явища, ніж на його усунення. Багато дівчата йдуть на радикальні заходи і стрижуться. Але є ефективний метод боротьби з посіченими кінчиками, який допоможе зберегти загальну довжину волосся — полірування волосся.

Полірування волосся: особливості процедури

Полірування волосся з'явилася не так давно, тому її можуть запропонувати не всі салони краси. Суть процедури полягає в тому, що на машинку надівається особлива насадка і проводиться по пасмам кілька разів. В результаті волосся стають гладкими, зникають посічені кінчики, з'являється гарний природний блиск.

Полірування волосся проходить у кілька етапів:

  • Етап 1. Миття, сушіння і розчісування локонів. Важливо, щоб голова була чиста, оскільки жир і кошти, що залишилися на волоссі можуть приховати деякі посічені кінчики і від них не вдасться позбутися.
  • Етап 2. За допомогою густої гребінця або гребінця, виділяється одна пасмо, яка поміщається в насадку на машинці.
  • Етап 3. Для досягнення максимального ефекту потрібно провести по пасма машинкою не менше трьох разів.
  • Етап 4. По закінченню процедури волосся знову миються, майстер надає форму стрижки і завдає масляну маску.

Важливою особливістю полірування волосся є те, що машинка зрізає як здорові, так і уражені кінчики. Після процедури у будь-якому випадку необхідно злегка підкоригувати форму. Тому краще всього звертатися до фахівців.

У багатьох салонах для позбавлення від посічених кінчиків можуть запропонувати стрижку гарячими ножицями. Ця процедура також ефективна, але тільки в тому випадку, якщо ви вирішили попрощатися з довжиною і зробити стильну стрижку. Крім того, щоб побачити результат необхідно провести 2-3 процедури. Полірування волосся — єдиний спосіб зберегти довге волосся, позбутися від посічених кінців і оздоровити їх за одну процедуру.

Переваги полірування волосся

Незважаючи на те, що така процедура, як полірування волосся з'явилася порівняно недавно, вона користується небувалим попитом серед дівчат. І це не дивно! Адже полірування має масу переваг, серед яких:

  • Ефективність. Тривалість процедури залежить від стану волосся. У середньому полірування тривати від одного до двох годин. В результаті вдається усунути посічені кінчики до 90%! Крім того, волосся стануть м'якими і шовковистим.
  • Універсальність. Полірування можна виконувати на всіх типах волосся, незалежно від довжини і стрижки.
  • Збереження довжини. Така процедура дозволяє позбутися від посічених кінчиків і при цьому зберегти довжину. Завдяки особливій насадці, зрізається мінімальна довжина 3-10 міліметрів.
  • Бездоганний зовнішній вигляд. Відразу після процедури волосся стають м'якими, з'являється натуральний, здоровий блиск, менше плутаються і легко розчісується.
  • Безпека і нешкідливість для волосся. Під час полірування використовується тільки машинка зі спеціальною насадкою, яка сприятливо впливає на стан волосся.

Фахівці рекомендують повторювати процедури кожні три місяці. Для збільшення тривалості ефекту, необхідно періодично робити масляні маски для волосся і використовувати бальзами.

Зверніть увагу, що полірування волосся протипоказана при сильному випаданні і грибкових захворюваннях.

Де можна зробити полірування волосся?

Сьогодні не всі перукарські можуть запропонувати таку процедури, як полірування волосся. Звичайно, ви можете самостійно придбати машинку з насадкою і регулярно виконувати процедури вдома. Але це обійдеться недешево! Крім того, потрібні певні навички і знання. Тому краще всього звернутися в центр краси і здоров'я «Мірт». Будьте впевнені у високій якості пропонованих послуг. Всі фахівці центру мають необхідну освіту і досвід роботи, а також регулярно проходять підвищення кваліфікації, щоб радувати клієнтів новинками у світі краси.

Хочете отримати знижку 10% на поліровку волосся? Тоді записуйтесь на процедури в режимі онлайн. Попрощайтеся раз і назавжди з посіченими кінчиками!

Читай також: