Огляд печатки

---- Стаття розміщена на правах реклами----

Сьогодні чоловіки прагнуть максимально приділяти увагу не тільки свого гардеробу, але і супутнім йому аксесуарів, ретельно підбираючи кожну деталь для отримання необхідного образу. Одним з таких елементів як раз і виступають печатки про особливості та варіаціях яких ми і поговоримо більш докладно.

Печатка та аспекти її носіння

Для початку кілька слів про історію вироби. Раніше печатка являла собою не що інше, як перстень з розміщеним на ньому гербом або вигравіруваними ініціалами. За допомогою цього аксесуара проводили запечатування листів, носили його на мізинці для більшої зручності і комфорту. Запечатування проходило наступним чином – краплю сургучі або воску капали зверху на конверт і придавливали зверху печаткою. Це давало можливість одержувачу зрозуміти, хто є відправником.

Зверніть увагу – малюнок на верхній грані виконувався в дзеркальному виконанні – так, щоб при відбитку формувалося правильне зображення. Місце для малюнка вибирали не тільки на самій печатке, але і на тому камені, який був вставлений в оправу.

Французи, які першими придумали печатку і розробили культуру її використання, ввели в ужиток і правила її носіння, які актуальні й донині:

Згідно з правилами і традиціям, носіння печатки допустимо лише на мізинці лівої руки, хоча сьогодні досить нерідкі ситуації, коли для носіння вибирається безіменний або інший палець, як на тій самій, так і на іншій руці;

Верхня частина кільця повинна розташовуватися таким чином, щоб верх того візерунка або малюнка, який на ньому нанесено, був розташований в напрямку нігтя;

Розміщення гравіювання можливо, як зовні долоні, так і всередину її.

Прерогативою істинно чоловічих печаток сьогодні вважаються великі вироби з каменями суворої огранки, бажано без приглушеного світла або яскравого сяйва. Втім, це жодним чином не свідчить про те, що аксесуар варто вибирати виключно з чорним каменем, зовсім немає. Чудово виглядають вироби, доповнені або напівдорогоцінним камінням з неяскравою колірною гамою.

При виборі варто керуватися не тільки модними тенденціями, але і власними уподобаннями і тим стилем, який для вас характерний. Найчастіше цілком вистачає однієї печатки. При виборі двох пам'ятайте про те, що аксесуари повинні між собою поєднуватися. Дві печатки-це той максимум, який допускається для чоловічої половини людства – більша кількість ні про що, окрім відсутності смаку не говорить.

Форма виробу

Що до форми додатка, то найбільшим попитом сьогодні користуються такі варіації:

  • Квадратна основа – визнаний класичний форм-фактор, покликаний підкреслити лаконічність виробу і його суворість. Цей варіант популярний ось уже досить тривалий час і досі не втрачає своєї актуальності. Як правило, для такої печатки вибирають гарний візерунок або малюнок в декоративному стилі;
  • Прямокутна майданчик – має меншу масивність, ніж попередній варіант, нерідкі випадки його прикрасами діамантами або ж фіанітами, хоча і темна емаль зустрічається нерідко. Оптимальне рішення для енергійних і ведуть активний спосіб життя людей;
  • Овал або круг – елегантність тут оптимально переплітається з ніжністю і вишуканістю, будучи свідченням багатства і успіху власника цього аксесуара;
  • Декоративна фігура – такі печатки більш всього цінуються молодими людьми, які прагнуть передати оточуючим силу своїх прагнень і уподобань.

Купівля печатки сьогодні не складає жодних труднощів, благо асортимент представленої на ринку продукції радує не тільки своєю різноманітністю, але і просторістю цінової політики. Важливо лише визначитися зі своїми уподобаннями та перевагами, вибравши такий варіант, який буде нести по життю комфорт і радість.

---- Стаття розміщена на правах реклами----

Читай також: