Фіточай

Фіточай — це суміш лікарських рослин. У кожну порцію збору входять трави, квіти, плоди, а можливо, і насіння. Продукт повністю натуральний і не містить хімічних елементів. Фіточай не є ліками, це свого роду біологічно активна добавка. Але на відміну від БАДа в капсулах, він має більш високу довіру у покупців за рахунок свого природного походження. На сайті http://ecomag77.ru/catalog/chaj представлена унікальна колекція зборів фіточаю, мають різні показання до вживання.

Різновиди і типи продукту

На цей момент існує величезна різноманітність видів цього напою, з різними складами і показаннями. Але умовно їх можна розділити на кілька категорій:

  • чай для повсякденного використання. Основна частина збору складається з висушених рослин, які володіють великою кількістю вітамінів і мікроелементів. Маючи приємний смак і аромат, вони добре втамовують спрагу і сприяють нормальному травленню. Також такі напої щоденного використання мають тонізуючу, заспокійливу і зміцнюючим ефектом;
  • профілактичний і лікувальний чай. Його функціональне призначення полягає у позбавленні певних захворювань. Склад таких зборів ретельно підбирається і часом впливає на смак напою, роблячи його більш терпким. Але не варто забувати, що всі трави, що входять у збір згруповані навколо харчових рослин, призначених для заварювання. Це властивість і відрізняє продукт від ліків. Вони володіють більш широким спектром дії в терапії.

На сайті можна зустріти розгорнутий асортимент по обом категоріям. Склад кожного збору унікальний і поєднує в собі точне співвідношення корисних елементів, що благотворно впливає не тільки на організм людини, але і на його емоційний стан.

Корисні властивості

Чай є одним з найбільш популярних і доступних напоїв у світі. Висушений збір благотворно впливає на організм своїм змістом корисних речовин високої концентрації. Будь фіточай містить в собі основний компонент, що володіє безліччю корисних якостей, спрямованих на лікування або профілактику певного захворювання. А за рахунок додавання допоміжних елементів, що він відрізняється від настою або відвару приємним смаком і ароматом.

Так, в залежності від вхідних в склад компонентів, фіточай може характеризуватися однією або декількома вираженими властивостями. Основні з них:

  1. Заспокійливу дію. Допомагає боротися з нервовими розладами і депресією.
  2. Стимуляція рецепторів головного мозку за рахунок вмісту кофеїну.
  3. Допомогу в боротьбі з позивами нудоти. Що, в свою чергу, виручає в період вагітності, коли лікарські препарати приймати небажано.
  4. Придушення апетиту і очищення організму. Володіє сильним проносним ефектом, що прискорює обмін речовин і сприяє швидкому зниженню ваги.
  5. Посилення імунітету в період сезонних застуд. Засоби, у складі яких міститься імбир, м'ята, ехінацея, мають протизапальну і противірусним ефектом. Чай з цими компонентами допоможе полегшити симптоми ГРЗ.

Не варто забувати про велику різноманітність смакових варіацій цього напою. До складу можуть додаватися ромашка, жасмин, імбир, не кажучи вже про класичний зелений або фруктовий чай.

Склад і способи заварки

Збір може бути у фільтр-пакетах або розсипом. На кожній упаковці є детальна інструкція для заварювання чаю. Головним правилом є те, що для заварки не можна використовувати крутий окріп, інакше він втратить свої корисні властивості. Дати напою настоятися протягом 3-5 хвилин. Для чаювання краще всього використовувати керамічну або скляну посуд. Цукор додавати небажано, краще замінити його медом.

Вживайте натуральні продукти і будьте здорові!

Читай також: